O nás

Náš blog, náš tím

Predovšetkým vám chceme poďakovať, že sa zaujímate o náš blog a čítate články, ktoré pre vás s radosťou tvoríme 🙂 . Radi by sme vám chceli povedať, čo je našim poslaním, prečo sa venujeme práve blogovaniu o výletoch na Slovensku a v neposlednom rade, predstaviť sa vám.

Sme skupinka mladých ľudí, ktorí sú ako jednotlivci úplne odlišní, no všetkých nás spája vášeň k spoznávaniu krás Slovenska.

Náš tím
Náš tím

Lucia dokumentuje naše výlety svojimi ďalšími očami – kamerou a fotoaparátom. Vďaka Martine (Dino from the last Era) sa dozviete veľa historických zaujímavostí, Kristína vám podá dôležité informácie a tipy pre rodičov a všetky tri vám svoje vedomosti a postrehy zhmotňujeme do článkov. Aby sme nezabudli! Ten fešák je Rado – naša technická podpora 😀 .

Všetky tri pracujeme na Smolenickom zámku ako turistické sprievodkyne a práve vďaka tomu vznikol nápad na blog pochodnickoch.sk. Veľa návštevníkov sa nás pýtalo, čo je v okolí, kam by mohli zájsť na výlet. A práve touto cestou vám chceme predstaviť zaujímavé miesta – či už hrady, zámky, vyhliadky a kopce. Postupne budeme blog rozširovať o iné atrakcie a pripravované akcie.

V článkoch si prečítate dôležité informácie o prístupnosti k opisovaným miestam, niečo z histórie, naše dojmy a postrehy z ich návštevy… Ikonky vám pomôžu k rýchlejšiemu náhľadu dôležitých informácií a fotografie či videá umocnia náš opis atrakcií.

Blog sa pomaly rozbieha a my vám všetkým ďakujeme za priazeň. Ak sa prihlásite k odberu nášho newslettra, mailom vám budeme zasielať nové tipy na výlety, o ktorých napíšeme článok. Tešíme sa na našu spoluprácu! My vyskúšame, napíšeme – vy prečítate a výletujete 🙂 .

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.